AIO Power | Szkolenia

Wiedza poparta praktyką. Zdobądź nowe uprawnienia

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń w tematyce odnawialnych źródeł energii.

Prowadzimy szkolenia z zakresu fotowoltaiki – od budowy modułu fotowoltaicznego, instalowania falowników, uruchamiania i obsługi aplikacji sterujących po najbardziej wyrafinowane metody zarządzania energią. Szkolimy również z zakresu pomp ciepła, magazynów energii. Szkolimy instalatorów, handlowców oraz osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii. Na naszych szkoleniach łączymy teorię z praktyką- pokazujemy, testujemy, uczymy wszystkiego na najwyższej klasy sprzęcie. Posiadamy bazę szkoleniową dla kilkudziesięciu osób. Zachęcamy do współpracy.

red_rectangles_pattern

14.06.2023 godz. 9:00 -16:00

Szkolenie praktyczne - montaż pomp ciepła na przykładzie pompy ciepła monoblok i gruntowej ZEO

Szkolenie dla instalatorów rozpoczynających działalność z zakresu montażu pomp ciepła oraz chcących pogłębić wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie instalacji pomp ciepła.

Cena szkolenia: 500 zł

Prowadzący

Bartosz

Bartosz Wójcik

Prezes AIO Power. Od wielu lat prowadzi szkolenia i konsultacje z tematyki odnawialnych źródeł energii- teoretyczne, praktyczne oraz on-line. Współpracował z licznymi jednostkami szkolącymi (m.in. PAN) i uczelniami wyższymi m.in. Politechnika Śląska, AGH.

Na swoich szkoleniach duży nacisk kładzie na część praktyczną, co ma szczególne znaczenie w branży jaką jest fotowoltaika. Nauczanie to jego druga pasja. Wyszkolił już setki instalatorów, handlowców, studentów i użytkowników instalacji OZE.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń.

Ostatnie szkolenia

Lipiec 2023

Zamknięte szkolenie techniczno - handlowe

Szkolenie techniczno-handlowe z produktów AIO Power było zamkniętym wydarzeniem, które miało na celu zapoznanie uczestników z zaletami i możliwościami jakie dają produkty firmy AIO Power. Szkolenie składało się z trzech części: prezentacji teoretycznej, pokazu praktycznego i sesji pytań i odpowiedzi. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć, jak produkty AIO Power działają w różnych warunkach i jak mogą zwiększyć efektywność i oszczędność energii.

Czerwiec 2023

Szkolenie praktyczne z pomp ciepła AIO Power

Szkolenie praktyczne z pomp ciepła AIO Power, które odbyło się w czerwcu, pozwoliło na zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu doboru, montażu i serwisu naszych pomp ciepła. Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej, w której uczestnicy mieli okazję pracować przy urządzeniach AIO Power.

30 - 31 maja 2023

Kolejne szkolenie za nami

W ostatnich dniach maja odbyło się praktyczne szkolenie poświęcone fotowoltaice i magazynom energii, prowadzone przez naszych ekspertów. Wydarzenie miało miejsce w siedzibie AIO Power w Zabierzowie. Kursanci, którzy wzięli udział w szkoleniu, wyrazili wysokie zadowolenie za profesjonalne podejście w prowadzeniu zajęć. Dziękujemy serdecznie za docenienie naszego zaangażowania.

21 - 22 luty 2023

Szkolenie zamknięte dla firmy Klivatec 

Dwudniowe szkolenie praktyczne z fotowoltaiki i magazynów energii, prowadzone przez naszych specjalistów. Szkolenie odbyło się w pracowni fotowoltaicznej AIO Power. Instalatorzy z firmy Klivatec bardzo wysoko ocenili wartość merytoryczną, sposób prowadzenia szkolenia i nasze zaangażowanie za co serdecznie dziękujemy

Przed rejestracją na szkolenia, prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoleń.

logo_color_white

Posiadasz instalację fotowoltaiczną? Dobierzemy
pompę ciepła tak, aby w pełni wykorzystać jej
możliwości.

Dedykowane rozwiązania od AIO Power

Ograniczamy koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej do minimum.

Wyślij wiadomość

Pełna kontrola nad produktami pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższą jakość cen i obsługi.
Przygotujemy indywidualną ofertę w zależności od Twoich potrzeb.