AIO Power | O firmie

Technologia wyzwalająca i kontrolująca moc na wyciągnięcie ręki

„Od zawsze stworzyć chciałem firmę, która w sposób kompleksowy zaopiekuje się klientem - od profesjonalnego projektu fotowoltaicznego po fachowe wykonanie, ale również będzie produkować to, czego najbardziej potrzeba na rynku.”

Swoją przygodę z energią odnawialną rozpocząłem w 2005r, kiedy zaraz po skończeniu studiów (automatyka i robotyka na PŚ) podjąłem swoją pierwszą pracę w firmie DTW, która mieściła się w tym samym miejscu, gdzie teraz ma swoją siedzibę założona przeze mnie firma AIO Power.

W DTW poznałem wspaniałych ludzi m.in. śp. Stefana Domagałę – mojego ówczesnego szefa, który zaraził mnie pasją tworzenia i nieustannego rozwoju. Produkowaliśmy elementy indukcyjne do falowników stosowanych w fotowoltaice przez firmę SMA. Tam pełniąc stanowisko dyrektora technicznego zdobyłem doświadczenie w zarządzaniu firmą – byłem odpowiedzialny za optymalizację procesów, tworzenie linii produkcyjnych i wdrażanie nowych produktów w okresie największego boomu fotowoltaicznego. Bardzo cenię sobie zdobyte wówczas doświadczenie.

Kolejnym etapem mojej drogi była współpraca z firmą Bruk-Bet PV – gdzie stworzyłem dział techniczny wraz z serwisem, współtworzyłem nowe produkty oraz prowadziłem szkolenia z tematyki odnawialnych źródeł energii m.in. PV Spec na kanale You Tube skąd wielu z Państwa mnie zna. W 2019 roku rozpocząłem swój własny biznes, z którego ostatecznie w 2022 roku powstała firma AIO Power.

W naszej firmie zajmujemy się produkcją pomp ciepła. Wykonujemy gotowe projekty i instalacje fotowoltaiczne. Prowadzimy szkolenia z każdej dziedziny związanej z fotowoltaiką. Mając blisko 20-letnie doświadczenie w branży i kilkadziesiąt wykonanych projektów fotowoltaicznych nie boję się podejmować wraz z moim zespołem nowych wyzwań.

Zapraszam Państwa do kontaktu i współpracy.

podpis

PREZES AIO POWER

aio_logo_color

Wyróżnia nas kompleksowe podejście
w projektowaniu indywidualnych rozwiązań

Projektowanie

Proponowane przez nas rozwiązania współpracują z siecią energetyczną lub są od niej całkowicie niezależne.

Produkcja

Produkujemy nowoczesne pompy ciepła we współpracy w firmą ZEO oraz podzespoły do systemów fotowoltaicznych oraz magazynów energii

Montaż

Nasze instalacje wykonywane są przez doskonale wyszkolony zespół instalatorów. Prowadzimy SERWIS gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu fotowoltaiki - od budowy modułu fotowoltaicznego, instalowania falowników, uruchamiania i obsługi aplikacji sterujących po najbardziej wyrafinowane metody zarządzania energią.

Marek SzydłoKlient indywidualny
Czytaj więcej
Kilka dni temu zakończył się u mnie montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii i pełnym zasilaniem awaryjnym wykonanym przez AIO Power. Instalacja spełnia wszystkie założone wymagania, jest wykonana estetycznie.
Michał PiotrowiczKlient indywidualny
Czytaj więcej
Z Bartkiem znamy się wiele lat. Zakładał u mnie instalację fotowoltaiczną, z której jestem bardzo zadowolony. Montaż był fachowy i sprawny. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Tomasz StyrnaKlient indywidualny
Czytaj więcej
W AIO Power dostałem najlepszą ofertę cenową na instalację fotowoltaiczną i współpracujący z nią magazyn energii. Użytkuję je od pół roku i już zauważyłem znaczne obniżenie rachunków za prąd. Dziękuję i polecam!
Katarzyna NesslerKlient indywidualny
Czytaj więcej
Bartosz Wójcik to specjalista najlepszy z najlepszych. Fachowiec jakich mało. Profesjonalny, zna najnowsze rozwiązania. Fotowoltaika którą zaprojektował i zainstalował w naszym domu 2 lata temu pozwoliła obniżyć nasze rachunki za prąd o 90%. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zdecydowanie polecamy!!
Robert WojsykVerkaufsleiter, Klivatec GmbH
Czytaj więcej
Szkolenie przeprowadzone zostało wyjątkowo starannie, wiedza z zakresu szkolenia przekazana było jasno i zrozumiale, a ponadto została poparta wieloma przykładami.
Z przyjemnością możemy polecić AIO Power jako solidnego wykonawcę usług szkoleniowych i zapewnić o wysokiej jakości świadczonych przez firmę prac.
logo_color_white

Opracujemy optymalne i dedykowane rozwiązania na
miarę Twojego zapotrzebowania oraz technicznych
możliwości instalacji.

Dedykowane rozwiązania od AIO Power

Ograniczamy koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej do minimum.

Wyślij wiadomość

Pełna kontrola nad produktami pozwala nam zapewnić naszym klientom najwyższą jakość cen i obsługi.
Przygotujemy indywidualną ofertę w zależności od Twoich potrzeb.

Strefa wiedzy

Bądź na bieżąco.

Fotowoltaika

Nowe Trendy w fotowoltaice

Fotowoltaika cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością, zarówno wśród właścicieli domów, jak i przedsiębiorstw. Technologia wciąż się rozwija, oferując coraz bardziej efektywne i wydajne rozwiązania.

Czytaj więcej